Privatumo politika ir Gudrios žirafos atsakomybė

Gudri žirafa visuomet deda visas pastangas ieškant informacijos ar iliustracijos autorių, tačiau neišvengiamai atsiranda atvejų, kai jų sužinoti nepavyksta. Jei manote, kad mūsų patalpinta informacija ar iliustracijos pažeidžia jūsų, ar kieno nors kito teises, labai prašome susisiekti su žirafomis ir pateikti tai pagrindžiančią informaciją. Mūsų el. pašto adresą galite rasti ČIA. Taip pat būtume labai dėkingi, jei žinodami pateiktos informacijos ar iliustracijų autorius, susisiektumėte ir prisidėtumėte prie autorių teisių užtikrinimo.

Gudri žirafa šiame tinklapyje publikuojamus testus kuria pasitelkdama savo gabumus ir gudrumus, tad jei nėra nurodyta kitaip, sukurto turinio autorystė priklauso mums. Kviečiame juo džiugiai naudotis, tačiau neleidžiame šio turinio modifikuoti, kopijuoti, perduoti tretiesiems asmenims, platinti ar parduoti.

Gudri žirafa nekaupia jūsų duomenų, tačiau naudojasi Google Analytics paslaugomis, kurias teikia Google. Google renka ir kaupia informaciją apie tai kaip jūs naršote Gudrios žirafos tinklapį.

Gudri žirafa labai mėgsta sausainius, todėl naudoja sausainiukus (angl. cookies), jie mums padeda kaupti statistinę informaciją apie svetainės vartojimą ir vartotojų elgseną svetainėje. Tai mums padeda tobulinti tinklapio turinį ir užtikrintį gudresnį turinį.

Gudri žirafa stengiasi, kad lankytojų komentarai būtų tik gudrūs. Nesame atsakingi už lankytojų komentarus, tačiau pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus komentarus, kurie galimai pažeidžia įstatymus, reklamuoja produktus ar paslaugas, bei kursto tinklapio lankytojus nelegalioms veikoms.